Офіційне працевлаштування — гарантія прав працівників

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області продовжують інформувати щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання,  що здійснюють діяльність у сферах транспорту.

Під час заходів працівникам та роботодавцям роз’яснюють переваги офіційного працевлаштування.

Офіційне працевлаштування  – гарантоване Конституцією України право на працю, реалізоване шляхом укладання трудового договору.

Саме отримання письмового трудового договору дає працівнику можливість захистити свої права з боку порушень трудового законодавства  роботодавцем.

Звертаємо Вашу увагу, якщо роботодавець використовує найману працю та відмовляється укласти трудовий договір з таких питань потрібно звертатися  до територіального органу Держпраці або до суду.

Пам’ятайте неофіційне працевлаштування та отримання зарплати у конвертах позбавляють працівника гарантованого права на захист з боку держави.

При проведенні інформаційної роботи надається перевага дистанційному інформуванню  в тому числі телефоном, надсиланням листів на електронні пошти,  Viber  та інше.