Очільник Управління Держпраці провів нараду з представниками Волинської ОВА та ОЦЗ щодо підтримки релокованих підприємств

Посилення співпраці щодо підтримки релокованих підприємств обговорили начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк спільно із заступником директора Волинського ОЦЗ Тарасом Семенюком, начальником Управління економічного розвитку та торгівлі Волинської ОВА Анатолієм Банерою та виконавчим директором ВЕЛ Андрієм Лищуком. З метою реалізації програми релокації, сторони домовилися про надання практичної допомоги та консультаційної підтримки підприємств регіону. Олександр Козлюк наголосив, що фахівці Управління Держпраці активно консультують роботодавців у сфері гарантій безпеки життя і здоров’я працівників підприємств, що здійснюють релокацію свого бізнесу на Волинь. За результатами наради, сформувано конкретний алгоритм дій підтримки релокованих підприємств, щодо отримання допомоги в пошуку виробничих приміщень, підбору персоналу та забезпечення охорони праці.

Більше інформації про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану за посиланням https://pratsia.in.ua/ .