Перевірено державні підприємства вугледобувної промисловості Волині

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вугледобувними підприємствами регіону законодавства про оплату праці.

Під час заходів державного нагляду (контролю) перевірено оплату праці в першочерговому порядку з урахуванням вимог, визначених абзацом другим пункту 12 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної галузі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року №80.

Перевірками охоплено 5 діючих державних підприємств вугледобувної промисловості Волині. В результаті заходів державного нагляду (контролю) винесено 4 приписи про усунення виявлених порушень законодавства про працю та складено відповідні протоколи про адміністративні порушення на керівників підприємств у зв’язку з допущеною заборгованістю по заробітній платі.

Заходи державного нагляду (контролю) проведено згідно доручення Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля та окремого доручення в.о. голови Держпраці України І. Дегнери.