Перевірено дотримання законодавства про охорону праці у ТОВ «ВО Ковельсільмаш»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки ТОВ «ВО Ковельсільмаш». Головні державні інспектори Управління перевірили дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, перевірили роботу служби охорони праці, енергетичної та газової служби.

На підприємстві виявлено 32 порушення вимог законодавства з охорони праці. Зокрема, працівники підприємства не в повному обсязі забезпечені спецодягом, спецвзуттям та ЗІЗ; наказом по підприємству не визначено осіб, які мають право видавати наряди на виконання робіт в діючих електроустановках. Трьом водіям автотранспортних засобів транспортного цеху не проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

На підприємстві експлуатуються балони зі зрідженим вуглеводним газом (3 шт.), у яких прострочено термін опосвідчення. Відсутня інформація щодо проведення технічного обслуговування, поточного і капітального ремонту системи газопостачання підприємства.

У результаті перевірки та з огляду на виявлені порушення рекомендовано негайно зупинити експлуатацію трьох одиниць обладнання.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 7 працівників.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву ТОВ «ВО Ковельсільмаш» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.