Перевірено структурний підрозділ ПАТ «Укргазвидобування» на Волині

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, ведення робіт, пов’язаних з геологічним вивченням та використанням надр, використанням та переробкою мінеральної сировини у структурних підрозділах ПАТ «Укргазвидобування», що здійснюють господарську діяльність на Волині.

Зокрема, перевірено Філію Газопромислового Управління «Львівзагвидобування» ПАТ «Укргазвидобування» Локачинський нафтогазопромисел.

Під час перевірки основну увагу звернуто на наявність спеціальних дозволів, дозволів на роботи з підвищеної небезпеки та використання машин і механізмів, техніку безпеки при роботі з устаткуванням підвищеної небезпеки.

У ході перевірки виявлено 24 порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів.

З огляду на виявлені порушення законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи, в тому числі одного керівника.

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області видали керівництву перевірено підприємства обов’язкові до виконання 3 приписи із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.