Перший заступник Голови Держпраці України під час візиту на Волинь наголосив на захисті медичних працівників

За дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 14 серпня перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Волинь. В рамках візиту було проведено нараду з керівниками структурних підрозділів Управління Держпраці в області, під час якої зроблено основний акцент на пріоритетних напрямах роботи Служби.

Посадовець звернув увагу на захист медичних працівників в рамках законодавства в зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Питання, які стосуються захисту медичного персоналу, розслідування випадків гострих респіраторних захворювань серед працівників лікарень та перевірки лікарняних закладів з приводу виплати заробітної плати лікарняним працівникам є пріоритетними завданнями Держпраці», – наголосив Ігор Гоцул.

Також окремо зупинився на виконанні доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.