Перший заступник Управління Держпраці у Волинській області інформує про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2022 року

Впродовж І півріччя 2022 року в Управління Держпраці у Волинській області надійшло 138 письмових звернень від громадян, в тому числі в другому кварталі 2022 року — 58. Найбільш актуальними питаннями, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання категорії «Праця і заробітна плата» 94% — щодо невиплати заробітної плати, скорочення з посади, щодо не оформлення трудових відносин, виплата та перерахунок ЄСВ та ін.

Оксана Рубльова наголошує, що усі звернення, які надійшли до Управління, ретельно та уважно розглянуто, заявникам надані вичерпні, аргументовані відповіді. Питання, які остаточно не вирішені, залишаються на постійному контролі в посадових осіб Управління.

Основну увагу посадовці Управління приділяють інформаційно-роз’яснювальній роботі як з роботодавцями так і з працівниками щодо правильного застосування нормативно правових актів з метою недопущення порушень законодавства про працю.
Структурними підрозділами Управління Держпраці у Волинській області проводиться постійна консультаційна та інформаційна підтримка працівників та роботодавців у формі сервісу «інтерактивний інспектор», у якому понад 10 000 громадян отримали консультації .

Більше про трудові відносини у період воєнного стану можна на сайті Держпраці https://cutt.ly/OLqLOJ7  та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/ .