Питання легалізації незареєстрованої найманої праці обговорено під час засідання комісії

Про активізацію виїзної діяльності робочої групи щодо легалізації незареєстрованої найманої праці та здійснення контролю за обігом підакцизних товарів говорили під час засідання комісії щодо легалізації незареєстрованої найманої праці та недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації. Захід відбувся у Любешові за участі головного державного інспектора Управління Держпраці у Волинській області Станіслава Мельника.

За словами голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Фесика, питання легалізації незадекларованої найманої праці, незаконної торгівлі підакцизними товарами та питання, які стосуються наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів постійно потребують контролю. Також є усні звернення голів сільських рад району, які просять допомоги у виконанні дохідної частини бюджету, тому є необхідність активізувати виїзну діяльність робочої групи щодо легалізації незареєстрованої найманої праці та здійснення контролю за обігом підакцизних товарів.

Під час засідання комісії було вирішено забезпечити першочергове обстеження підприємців, які здійснюють діяльність на території Великоглушанської, Малоглушанської та Щитинської сільських рад та залучати працівників селищної ради, в.о. старости до складу робочої групи під час роботи на території ОТГ.