Питання охорони праці на підприємствах Волині розглянули під час науково-практичної конференції

Питання виробничого травматизму та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві було розглянуто 10 лютого 2016 року під час науково-практичної конференції з охорони праці. Конференція пройшла під гаслом «Безпечна праця як виробничий ресурс».

Участь у заході взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області, Федерації профспілок Волині, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Волинській області, ДП «Редакція журналу «Охорона праці», представники Луцького національного технічного університету та підприємства «Модерн-експо».

Учасники конференції проаналізували Закон України «Про охорону праці», стан умов та безпеки праці, виробничого травматизму і профзахворювань на підприємствах, в установах та організаціях області, накреслили подальші шляхи вдосконалення управління охороною праці в умовах кризових суспільно-економічних змін, що відбуваються в Україні.

На завершення учасники науково-практична конференції розробили рекомендації Волинській ОДА, органам місцевого самоврядування, Управлінню Держпраці у Волинській області та Федерації профспілок області. Зокрема, з питань охорони праці, рекомендують ввести в практику проведення перевірок підприємств, установ і організацій на вимогу суб’єктів господарювання; висвітлювати проблеми з охорони праці в області, причини і обставини виникнення нещасних випадків на виробництві в ЗМІ; допомагати органам місцевої влади, профспілковим органам усіх рівнів в проведенні навчання та перевірки знань з охорони праці; посадовим особам управління разом з кафедрою цивільної безпеки та туризму Луцького національного технічного університету здійснювати планову підготовку спеціалістів з питань охорони праці.