Питання охорони праці обговорено під час семінар-наради у ПрАТ «Волинь-Авто»

На базі ПрАТ «Волинь-Авто» у Луцьку проведено семінар-нараду з питань промислової безпеки та охорони праці. Захід відбувся з ініціативи посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області та з метою надання консультативної допомоги працівникам підприємства.

Під час проведеного семінару головні державні інспектори Управління надали роз’яснення з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, зосередили увагу присутніх на роботі з недопущення травматизму.

Окремо зупинилися на рівні виробничого травматизму на підприємствах України та Волинської області, акцентували увагу на зростанні показників смертельного травматизму на підприємствах регіону протягом 2016 року.

На завершення семінару проаналізовано основні причини настання нещасних випадків на виробництві та наголошено, що більше 70% всіх нещасних випадків виробничого характеру стаються з організаційних причин. Також посадові особи Управління наголосили на методах роботи щодо недопущення травмування працівників у процесі трудової діяльності.