з/п

Зміст заходу Строки Відповідальні виконавці
1. Організувати виступи у засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції. 5-9 грудня Головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції, сектор юридичного забезпечення, структурні підрозділи Управління Держпраці.
2. Провести навчання, лекції, бесіди з працівниками з питань реалізації і захисту прав людини. 5-8 грудня Сектор юридичного забезпечення, структурні підрозділи Управління Держпраці.
3. Забезпечити через мережу громадських приймалень надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини. 5-9 грудня Сектор юридичного забезпечення, структурні підрозділи Управління Держпраці.
4. Організувати розміщення на офіційних веб-сайтах інформаційних банерів та їх наповнення матеріалами, що стосується проведення Всеукраїнського тижня права. 5-9 грудня Головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції, сектор юридичного забезпечення, структурні підрозділи Управління Держпраці.