Показники наглядової діяльності щодо додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області у 2015 році провели 62 перевірки додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування, з них 10 планових та 52 позапланові.

За результатами проведених перевірок видано 26 приписів.

Перевірено 6 підприємств боржників.

Основні порушення виявлено в частині оплати праці, тривалості робочого часу і часу відпочинку.

У жовтні 2015 року проведено позапланову перевірку додержання законодавства про працю в частині виплати заробітної плати за травень-липень 2015 року за  колективним зверненням працівників ТОВ ВО «Ковельсільмаш». Перевіркою встановлено, що заборгованість по заробітній платі склала 1633,4 тис. грн. Під час перевірки було виплачено працівникам підприємства заборговану заробітну плату на загальну суму 1310,9 тис. грн. На виконання вимог припису по усуненню виявлених порушень законодавства про працю заборгованість по заробітній платі повністю погашено.

Під час позапланової перевірки встановлено факт використання найманої праці без належного оформлення у суб’єкта підприємницької діяльності Талашко В.О. (Ковель).

Матеріали перевірки СТ «Секунь Плюс» (Старовижівський район) направлено до правоохоронних органів за ознаками злочину ст. 173 Кримінального Кодексу.