Порушення з охорони праці виявлено у КП «Полігон»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки КП «Полігон» у м. Володимир-Волинський. Головні державні інспектори Управління перевірили дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

На підприємстві виявлено 9 порушень вимог законодавства з охорони праці. Зокрема, журнал реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці ведеться з порушеннями. На корпусі зварювального трансформатора не зазначено інвентарний номер та дату наступного вимірювання опору ізоляції та належність до цеху. Також на проводах зварювального трансформатора пошкоджена ізоляція. На електроінструменті відсутній інвентарний номер та дата наступної перевірки.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто одного працівника підприємства.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву КП «Полігон» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України