Посадовець Управління Держпраці провів превентивний захід на підприємстві сільського господарства щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС провів інформаційний захід  для керівників робіт сільськогосподарського підприємства.

Під час зустрічі фахівець Держпраці розповів присутнім про особливості виконання робіт підвищеної небезпеки. Інспектор наголосив, працівники, які виконують роботи з підвищеною небезпекою повинні пройти спеціальне навчання і щорічну перевірку знань з охорони праці. До робіт підвищеної небезпеки на підприємстві потрібно розробити відповідні інструкції з охорони праці. Працівники підприємства мають чітко виконувати та дотримуватися вимог інструкцій з безпеки праці, дбати про особисту безпеку під час виконання робіт.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .