Посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Волинській області було проведено практичний семінар з працівниками Виробничого управління комунального господарства Нововолинської міської ради

Під час семінару інспектори роз’яснили працівникам соціально-культурної сфери зміни трудового законодавства, що діяють у період воєнного стану та безпосередньо стосуються суб’єкта господарювання.

Посадовці обговорили порядок оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану та наголосили присутнім на перевагах офіційного працевлаштування, яке гарантуватиме їм соціальний захист та безпечні умови праці.

На завершення фахівці Держпраці відповіли на актуальні питання, які найбільше цікавили присутніх та розповсюдили буклети з корисною інформацією щодо того як протидіяти примусовій праці, дискримінації за ознаками статі, мобінгу.

Більше інформації про найпоширеніші питання з безпеки та гігієни праці, трудового законодавства в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua