Посадовим особам КП «Ковельбуд» роз’яснили законодавство про працю

Спеціалісти управління Держпраці у Волинській області взяли участь у семінарі, який пройшов на КП «Ковельбуд». Посадовим особам підприємства роз’яснили вимоги трудового законодавства.

Фахівці управління акцентували увагу на строках виплати заробітної плати, на специфіці оплати сумісництва та суміщення, на додаткових відпустках працівникам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Роз’яснили, що оплата праці працівників, які виконують роботу, що вимагає певних знань, умінь, навиків та наявність відповідної освіти, повинна проводитись у розмірі, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати.

Разом з тим, присутніх проінформували про особливості державної політики України у сфері індексації грошових доходів громадян, організації ведення військового обліку; порядку нарахування і виплати середньомісячної заробітної плати, у всіх випадках її збереження, оплати листків непрацездатності, виплат мобілізованим особам та інше, а також порядку корегування середнього заробітку.

Посадові особи управління звернули увагу присутніх на дотримання трудової та виробничої дисципліни, правил безпеки та охорони праці.