Посадовці Держпраці та міграційної поліції проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи щодо того як уникнути примусової праці

В рамках інформаційної кампанії спрямованої на зниження ризиків потрапляння громадян у трудове рабство, посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області спільно з представниками міграційної поліції продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами на території області.
Під час профілактичних заходів посадовці надають громадянам роз’яснення про особливості трудового законодавства в умовах воєнного стану, та інформують про основні правила безпечного пошуку роботи.
Не варто погоджуватись на роботу, якщо:
вам пропонують працювати нелегально за явно завищену заробітну плату та вимагають дати згоду на працевлаштування – негайно;
-не повідомляють назву підприємства або ім’я роботодавця та його реквізити, а також не надають інформації, яку роботу треба виконувати;
-вимагають віддати паспорт або інші документи;
-вимагають плату за працевлаштування (я маю компенсувати свої видатки на ваше працевлаштування і маю бути впевнений/впевнена, що ви не передумаєте).
Посадовці надають вичерпні відповіді на актуальні запитання щодо трудових відносин роботодавцям і працівникам, пояснюють правила укладення трудового договору та роздають буклети з корисною інформацією.
Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .