Посадовці Управління Держпраці організували комплексний інформаційно-роз’яснювалний захід для працівників гіпермаркету Нова Лінія в м.Луцьку

Фахівці різних структурних підрозділів Управління Держпраці організували комплексний інформаційно-роз’яснювальний захід за участі керівництва та працівників гіпермаркету Нова Лінія.

Під час заходу посадовці Управління розповіли про пріоритет організації охорони праці на підприємстві в умовах воєнного стану та наголосили на основних причинах виникнення нещасних випадків у сфері торгівлі. Інспектори надали роз’яснення щодо процедури проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

Представники Управління Держпраці  довели до відома присутнім зміни у законодавстві про працю, що набули чинності у зв’язку з введенням в дію з 24.03.2022 Закону України  «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 №2136-IX .

Фахівці Держпраці поінформували присутніх  про початок інформаційної кампанії «Україна працює!» та зосередили увагу присутніх на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства.

 

Робота щодо консультаційної підтримки триває і Управління Держпраці у Волинській області нагадує про можливість отримання відповідей на найбільш розповсюджені запитання на сайті https://pratsia.in.ua/.