Посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели інформаційно-роз’яснювальні роботи з питань безпеки праці у закладах освіти Володимирського району

Фахівці звернули увагу на те, шо відповідно до інструкції з охорони праці для вчителів школи розробленої відповідно до Закону України «Про охорону праці» (Постанова ВР України від 14.10.1992 № 2694-XII) в редакції від 20.01.2018р.:

У навчальному кабінеті повинна бути медична аптечка з набором необхідних медикаментів і перев’язувальних засобів надання першої допомоги при травмах.
Учитель зобов’язаний дотримуватися правил пожежної безпеки, знати місця розташування первинних засобів пожежогасіння і напрямки евакуації при пожежі.
При нещасному випадку вчитель зобов’язаний негайно повідомити про це директора, заступника директора з НВР.
закладу.
Вчитель навчального закладу повинен володіти прийомами надання першої допомоги в обсязі інструкції з надання першої допомоги потерпілому, діючої в загальноосвітньому закладі.
Вчитель, який допустив невиконання або порушення цієї інструкції з охорони праці, притягується до дисциплінарної відповідальності відповідно до Правил внутрішнього трудового розпорядку закладу загальної середньої освіти, чинного законодавства України.

Більше інформації на інформаційному порталі

https://pratsia.in.ua.