Посадові особи Волинського Управління Держпраці висадили більше двохсот саджанців дуба

У суботу першого квітня посадові особи Управління Держпраці у Волинській області долучилися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

  

Ростислав Стасько, начальник Управління, та Ігор Кузьмінський, заступник начальника, взяли активну участь у висадженні більше 6 тисяч сіянців дуба. Висадження проходило у Сокиричівському лісництві державного підприємства «Ковельське лісове господарство». Керівники Управління Держпраці особисто висадили більше двохсот саджанців дуба.

  

Участь у заході взяли заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл та керівники державних установ та організацій області.

До роботи учасники приступили лише після детального інструктажу. А на завершення заходу Олександр Кватирко, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, вручив учасникам символічні відзнаки – подяки за активну громадянську позицію та небайдуже ставлення до важливої справи відтворення лісу.

  

«Участь у такого роду заході, — зазначив Ростислав Стасько, начальник Управління, — дає можливість у неформальній обстановці налагодити співпрацю з керівниками держустанов та принагідно звернути їхню увагу на важливість питань, які входять до компетенції Держпраці».

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» була започаткована Держлісагентством і проводиться у всій Україні вже 12 років. Головна її мета – привернення уваги громадськості до важливої справи примноження та збереження лісу.

Уже стало традицією, що на Волині участь у акції беруть представники влади, громадськості, місцевого активу та учнівської молоді.