Посадові особи Волинського Управління Держпраці прочитали лекцію студентам університету

7 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права посадові особи Управління Держпраці у Волинській області прочитали лекцію студентам Луцького національного технічного університету.

На лекції були присутні студенти І-ІІІ курсів кафедри туризму та цивільної безпеки факультету екології та приладо-енергетичних систем.

  

Перший заступник начальника Управління Юрій Бондарчук детально зупинився на питанні важливості підвищення рівня правової культури населення. Ознайомив студентів з завданнями, які стоять перед Державною службою України з питань праці та наголосив на важливості проведення Всеукраїнського тижня права, оскільки це дає можливість привернути додаткову увагу суспільства до питання забезпечення трудових прав громадян, а також їх прав на безпечну працю.

Віталій Кондратюк, завідувач сектору з питань експертизи умов праці, проаналізував рівень травматизму на підприємствах області та наголосив, що переважна більшість нещасних випадків, пов’язаних з виробничою діяльність, стається з організаційних причин.

«Питання промислової безпеки та охорони праці завжди є актуальними, тому всі зусилля посадових осіб Управління спрямовані на надання роз’яснень громадянам їх прав щодо створення безпечних та належних умов праці, які гарантовані Конституцією України», — наголосив Вячеслав Савенко, начальник відділу АПК та СКС.

Світлана Шеремета, начальник відділу з питань гігієни праці, роз’яснила студентам завдання, які стоять перед працівниками її відділу, детально зупинившись на проблематиці профілактики професійних захворювань та важливості проведення попередніх (періодичних) медичних оглядів працівників певних категорій.

  

Студенти, долучившись до діалогу, задавали питання посадовим особам Волинського Управління Держпраці і отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх найбільше цікавили.