Посадові особи та працівники суб’єктів господарювання пройшли перевірку знань з питань охорони праці

Комісія , до складу якої увійшли посадові особи Управління Держпраці провела перевірку знань  з питань охорони праці та промислової безпеки у представників лікувальних закладів, лісової  промисловості та сільського господарства.

 

Фахівці Держпраці наголосили , навчання та перевірку знань з питань охорони праці працівники повинні проходити відповідно до статті 18 Закону України «Про охорону праці» та вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою», затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15.

 

В результаті перевірки знань посадові особи та працівники підтвердили належний рівень знань з питань охорони праці та промислової безпеки.

 

Фахівці Управління повідомили присутнім про інформаційну кампанію Держпраці «Виходь на світло!», яка спрямована на зниження рівня незадекларованої праці. Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .