Посадові особи управління взяли участь у семінарі з питань декларування

25 лютого 2016 року посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у тематичному семінарі на тему «Фінансовий контроль, як інструмент антикорупційної політики. Методологія заповнення декларацій».

Захід було проведено Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Семінар проведено відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад області на 2016 рік.

У ході семінару присутні ознайомилися з особливостями заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами за 2015 рік, отримали практичні поради, відповіді на свої запитання. Також до відома була доведена  інформація про зміни в законодавстві, які передбачаються в короткій перспективі.