Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області продовжують проводити заходи по запобіганню торгівлі людьми в умовах воєнного часу з внутрішньо-переміщеними особами

 Головний державний інспектор Людмила Шкуро організувала зустріч в Дубищенському старостинському окрузі Рожищенської міської ради зі старостою округу Людмилою Філіпчук та з понад 180 внутрішньо-переміщеними особами, які знайшли прихисток в окрузі.
Людмила Шкуро донесла присутнім інформацію про зростання ризиків, які наступають при втраті роботи і доходу внаслідок війни. А також наголосила, що пріоритетом щодо запобігання торгівлі людьми є підвищення загального рівня правової свідомості, формування навичок безпечної поведінки під час подорожі за кордон та у новому місці перебування.
Кожен присутній отримав буклет пам’ятку про попередження та недопущення потрапляння у ситуацію торгівлі людьми особами, що вимушено залишили місце проживання.

Також інспектор проінформовала роботодавців про можливість скористатися відповідями на найбільш актуальні питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/.