Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар з питань Порядку проведення атестації робочих місць під час воєнного стану, з практичним наданням методичної допомоги у Волинській обласній клінічній лікарні

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Валентина Воробей поінформувала присутніх, що атестацію не слід розглядати як одноразовий захід. Це складний процес, який не обмежується процедурою визначення відповідності працівників займаним посадам. Атестація робочих місць за умовами праці передбачає проведення різних за змістом і трудомісткістю організаційних робіт у встановленому Положенням порядку. Посадовець звернула увагу присутніх на відповідальність за неналежне проведення атестації та наголосила на важливих моментах її проведення. Слід пам’ятати, якщо працівник має право на пенсію за віком на пільгових умовах то запис у трудовій книжці робиться на підставі наказу, виданого за результатами атестації робочих місць за умовами праціі та має відповідати найменуванню списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, що дають право на пільгове пенсійне забезпечення за Списками № 1 і №2.
Інформація про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану за посиланням https://pratsia.in.ua/ .