Працівники провідного аграрного підприємства прослухали практичний семінар щодо ідентифікації небезпек при виконанні посадових обов’язків та надання першої медичної допомоги

Оцінка ризиків  є інструментом роботодавців і працівників, який служить для ідентифікації небезпек, що існують на підприємстві. З метою мінімізації наявних та потенційних виробничих ризиків і тим самим поліпшення результатів роботи у сфері охорони праці, посадовці Управління Держпраці спільно із соціальними партнерами систематично проводять семінари у суб’єктів агропромислового комплексу.

Під час семінарів працівники отримують необхідні знання з безпеки праці та закріплюють необхідні навички послідовності дій при наданні першої медичної допомоги. Такі комплексні семінари сприяють зниженню виробничого травматизму в області та підвищенню впевненості працівників під час настання непередбачуваних обставин.

Окрім того, працівників поінформовано про інформаційний портал Держпраці https://pratsia.in.ua/ , на якому можна отримати рекомендації для роботодавців та працівників на період ворєнного стану.