Працівники ще одного підприємства агропромислового комплексу Ковельського району отримали консультаційну допомогу фахівців Управління Держпраці

Управління Держпраці постійно проводити превентивні заходи з питань охорони праці в агропромисловому комплексі, адже Волинь – аграрна область, де сільське господарство є пріоритетний напрям розвитку.

Інспектор надав рекомендації щодо організації та виконання робіт підвищеної небезпеки. Так, відповідальні особи та інші працівники, зайняті на роботах, внесених до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, мають пройти спеціальне навчання і перевірку знань відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Необхідно забезпечити та організувати на підприємствах проведення попереднього та періодичного медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

Посадовці Держпраці постійно наголошують, що лише повне забезпечення вимог законодавства з промислової безпеки, охорони та гігієни праці дозволить мінімізувати на підприємствах ризики виробничого травматизму.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.