Привітання з Днем працівника соціальної сфери!

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року це свято випало на 5 листопада.

Щорічне святкування дати було встановлено відповідним Указом глави держави від 13 квітня 1999 року № 374/99. Документ ратифікував Л.Д. Кучма.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Керівництво Управління Держпраці у Волинській області висловлює щирі вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери і бажає усім, хто щоденно піклується про людину та її майбутнє, допомагає вирішувати повсякденні питання, витримки та наснаги, оптимізму та натхнення у нелегкій праці.

Нехай здійснюються усі задуми та плани, нехай кожна родина буде щасливою і здоровою, міцною і багатою. Взаєморозуміння, людяності та щирості. А праця на благо інших людей, нехай приносить моральне задоволення.

Радості, достатку та миру на нашій землі!

Зі святом!