Проведено бліц-навчання з питань трудового законодавства голів сільських та селищних рад Волині

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області взяли участь у бліц-навчанні новопризначених голів сільських та селищних рад Шацького та Луцького районів. Навчання проходило на базі районних центрів зайнятості. Присутніми також були представники райдержадміністрацій, спеціалісти управління пенсійного фонду та районних відділень державної податкової інспекції.

Фахівці управління Держпраці роз’яснили присутнім нововведення у сфері трудового законодавства, надали практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів. Звернули увагу на зміни у Кодексі законів про працю України, роз’яснили питання щодо механізму оформлення найманих працівників, розірвання трудових договорів з найманими працівниками, ведення журналу реєстрації наказів, ведення табелів, порядку нарахування індексації заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку найманим працівникам, оформлення записів про прийом та звільнення до трудової книжки.

Також зупинилися на обговоренні легальної праці найманих працівників, співпраці органів місцевого самоврядування з підприємствами, розташованими на територіях селищних та сільських рад та безаварійній роботі деревообробних цехів при первинній переробці деревини.