Проведено нараду з представниками територіальних громад Ковельського району

За участі посадових осіб Управління Держпраці у Ковелі проведено спільну  нараду з представниками територіальних громад району з питань державного контролю за додержанням законодавства про працю та  зайнятість населення.  Ініціатором наради виступило Управління Держпраці у Волинській області.

Олена Сорокіна, головний державний інспектор праці Управління Держпраці, розповіла присутнім про зміни до законодавства, згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання» від 04.03.202.

Також зазначила, що на сьогодні однією з підстав для здійснення позапланових заходів є звернення контролюючого характеру  посадових ociб органів місцевого самоврядування про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства про працюоднак правона подання такого звернення  виникає лише у випадках передбачених Законом.  Акцентувала увагу на відповідальності роботодавця за порушення вимог трудового законодавства, ризиках та наслідках використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.