Проведено перевірку ТзОВ «Ківерцівське ремонтно-транспортне підприємство»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки ТзОВ «Ківерцівське ремонтно-транспортне підприємство». Головні державні інспектори Управління перевірили дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

На підприємстві виявлено 10 порушень вимог законодавства з охорони праці. Зокрема, на ручному електроінструменті відсутні інвентарні номери та дати наступних перевірок, не проведено навчання та перевірку знань з електробезпеки слюсарям, які використовують в роботі переносний електроінструмент, та їх безпосереднім керівникам. На робочих місцях не вивішено інструкції з охорони праці.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто одного працівника підприємства.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву ТзОВ «Ківерцівське ремонтно-транспортне підприємство» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.