Проведено перевірку фермерського господарства «Перлина Турії»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області перевірили стан промислової безпеки та охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт у фермерському господарстві «Перлина Турії». Під час перевірки звернули увагу на додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та дотримання вимог законодавства про працю.

Під час перевірки виявлено 24 порушення вимог нормативних актів з охорони праці. Зокрема, не на всі види робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки отримано дозвіл. Посадові особи Управління рекомендували керівництву господарства заборонити виконання робіт підвищеної небезпеки до одержання дозволу.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 2 працівники та 2 посадові особи.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву ФГ «Перлина Турії» обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язали усунути порушення вимог нормативно-правових актів у строки, визначені законодавством України.

За результатами перевірки проведено нараду з керівним складом господарства, на якій Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС, зупинився на стані травматизму в галузі сільського господарства та запропонував розробити заходи з недопущення травматизму на підприємстві.

Наталія Ганя, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, роз’яснила вимоги нарахування та строків виплати заробітної плати, дотримання умов колективного договору. Окремо зупинилася на питанні оплати праці за роботу у нічний час та святкові дні.ророро 093степ 238