Проведено правове навчання інспекторів праці Волинського Управління Держпраці

16 січня 2017 року в Управлінні Держпраці у Волинській області проведено правове навчання для головних державних інспекторів, які здійснюють державний нагляд за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, наголосив на наказі Мінсоцполітики України від 18.08.2017 р. №1338. Надав роз’яснення щодо затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів.

  

Юрій Бондарчук, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області розповів про стан взаємодії територіальних органів Держпраці з органами місцевого самоврядування з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Сергій Соколов сконцентрував увагу на «Порядку формування єдиної справи розпорядчих документів, що приймаються органом державного нагляду (контролю) під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) у сфері діяльності», що затверджений наказом Мінекономрозвитку від 03.07.2017 року №961.