Проведено правове навчання інспекторів праці Управління

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 823 затверджено «Порядок державного контролю за додержанням законодавства про працю», яка набрала чинності 30.08.2019 року.

Зазначеною постановою, крім затвердження Порядку, зокрема внесено суттєві зміни до «Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 р. № 509.

У зв’язку з викладеним, юридичною службою Управління, 03.09.2019 р. інспекторам праці Управління, проведено правове навчання щодо вказаних нормативно-правових актів.

Зокрема, звернуто увагу на підстави проведення інспекційних відвідувань, дії інспектора праці під час підготовки до проведення інспекційного відвідування та їх права і обов’язки під час проведення інспекційного відвідування, залучення до його проведення представників інших органів, тривалості відвідування, складення документів під час та за результатами інспекційного відвідування суб’єкта господарювання.

Також, були обговорені зміни та доповнення до «Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 р. № 509.

Після завершення навчання, юридичною службою Управління було вручено посадовим особам та інспекторам праці Управління розроблені нею зразки документів, які підлягають оформленню до початку інспекційного відвідування та у зв’язку з  розглядом справи про накладення штрафу.