Проведено превентивний захід щодо профілактики інфікування коронавірусом

На Волині продовжується превентивна робота у напрямку профілактики інфікування коронавірусом Сovid-19 та поширення захворювання серед працівників. Фахівці відділів з питань гігієни праці та експертизи умов праці Управління Держпраці у Волинській області щодня інформують роботодавців та працівників  про  заходи, які допоможуть вберегтися від інфікування.

Під час інформаційно-роз’яснювального семінару працівникам і роботодавцям надали матеріали та інформаційні листівки, в яких зазначені основні принципи профілактики розповсюдження інфекції та рекомендації у випадку виявлення підозри у працівників захворювання на коронавірусну інфекцію.

Крім того, акцентувалась увага на дотриманні правил особистої гігієни, провітрювання виробничих приміщень, дезінфекції робочих поверхонь, прибиранні виробничих та побутових приміщень. Надані рекомендації щодо ведення здорового способу життя та повноцінного харчування.

Також були висвітлені питання, що стосуються пільг і компенсацій працівникам за роботу у шкідливих і важких умовах праці та наголошено про відповідальність керівника за несвоєчасне і неякісне проведення атестації робочих місць за умовами праці.