Проведено ряд семінарів з питань державного ринкового нагляду

Цього тижня посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели ряд семінарів для працівників Приватної виробничо-комерційної фірми «Юніка» та ПП «Термпакс» з питань державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Обговорено співпрацю з органами державного ринкового нагляду, який здійснює Управління Держпраці у Волинській області.

Спеціалісти Управління акцентували увагу присутніх на дії ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», на загальних вимогах щодо безпечності продукції, правах суб’єктів господарювання, обов’язків посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд і контроль продукції.

У ході семінару обговорили планування діяльності щодо здійснення ринкового нагляду, права та обов’язки суб’єктів господарювання. Посадові особи Управління  наголосили на співпраці представників громадських організацій споживачів та суб’єктів господарювання (виробників, імпортерів та розповсюджувачів продукції) з органами державного ринкового нагляду.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року №844-р схвалено План заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року. Отож семінари такого характеру проводяться з метою виконання Плану заходів, відповідно до принципів та повноважень органу державного ринкового нагляду.