Проведено семінар для бухгалтерів і скарбників первинних профспілкових організацій великих підприємств області

6 вересня на базі Навчально-методичного центру профспілок за участі уповноважених осіб Управління Держпраці у Волинській області проведено семінар для бухгалтерів і скарбників первинних профспілкових організацій великих підприємств області.

Сергій Соколов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Волинській області, наголосив присутнім на особливостях розроблення і внесення змін до штатного розпису, правилах внутрішнього трудового розпорядку, підставах прийняття, внесення змін та виконання колективного договору, розробленні та фінансуванні заходів з охорони праці.

  

Зупинився на підставах та процедурі проведення інспекційних відвідувань інспекторами праці Управління, складенні документів за результатами таких відвідувань, порушеннях, які найчастіше виявляють інспектори праці під час проведення інспекційних відвідувань та недопущення підприємствами тих порушень в подальшому.

Окремо акцентував увагу на відповідальності, як за порушення законодавства про працю, так і про охорону праці. Також зупинився на накладенні штрафів на підставі статті 265 КЗпП і їх оскарженні та виконанні.