Проведено семінар-навчання для роботодавців Любомльського району

В Любомльській районній філії Волинського обласного центру зайнятості за участі посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області проведено семінар-навчання для суб’єктів господарювання Любомльського району.

Охорона та гігієна праці, порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, пільги за роботу у важких і шкідливих умовах праці, особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю — основні питання, що розлядалися на семінарі.

Лікар з гігієни праці Міщук Ільме розповіла про умови прийому на роботу працівників та наголосила, що головне завдання сьогодні — профілактика професійної захворюваності людей . Шкуро Людмила, головний державний інспектор, зупинилась на проведенні атестації робочих місць та недопущенні порушення роботодавцями законодавства в цьому напрямку. Державний інспектор праці Солодуха Валентина детально зупинилася на питаннях, що стосуються офіційного працевлаштування працівників, прийому на роботу осіб з інвалідністю, роботи неповнолітніх.
На завершення семінару роботодавці отримали від фахівців Управління Держпраці вичерпні відповіді на поставлені питання щодо працевлаштування студентів в літній період, працевлаштування по цивільно-правових договорах, нарахування індексації.