Проведено семінар на тему: «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників»

В Копачівській об’єднаній територіальній громаді за участі посадових осіб правління Держпраці у Волинській області відбувся семінар для роботодавців, які використовують найману працю.

Тематика заходу: «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників».

Участь у заході взяли директор Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Лариса Вишневська, лікар з питань гігієни праці Ільме Міщук та начальник відділу з питань експертизи умов праці Валентина Воробей.

Директор Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Лариса Вишневська ознайомила присутніх із можливостями та видами послуг, які надає служба зайнятості, новітніми технологіями, що впроваджують у роботі.

Лікар з питань гігієни праці Управління Ільме Міщук звернула увагу присутніх на необхідність дотримання вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, вчасне виявлення ранніх ознак професійних та професійно обумовлених захворювань. Також наголосила на додержанні законодавства щодо гігієни праці.

Валентина Воробей роз’яснила мету та основні завдання проведення атестації робочих місць за умовами праці. Також зазначила, що атестація – це регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров’я і безпечні умови праці, пільги й компенсацію за роботу в несприятливих умовах. Фахівець акцентувала на дотриманні законодавства про працю та ознайомила присутніх із новим Порядком здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю.