Проведено семінар на тему «Конфлікт інтересів – виявляємо, не допускаємо, врегульовуємо»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у тренінгу із ознайомлення з вимогами законодавства України про конфлікт інтересів та інші обмеження щодо запобігання корупції на тему «Конфлікт інтересів – виявляємо, не допускаємо, врегульовуємо».

У тренінгу брали участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, в тому числі особи, уповноважені з питань запобігання і протидії корупції.

Захід проведено представниками Національного агентства з питань запобігання корупції.

Під час заходу розглянуто питання нових законодавчих вимог щодо забезпечення доброчесної поведінки, проведено презентацію Методичних рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, обговорено типові ситуації конфлікту інтересів та шляхи їх вирішення.

Мета проведення таких тренінгів – ознайомлення із вимогами законодавства України про конфлікт інтересів та інші обмеження щодо запобігання корупції, а також впровадження стандартів доброчесності на основі розроблених НАЗК та Програмою розвитку ООН методичних та навчальних матеріалів.