Продовжується діалог з роботодавцями та працівниками щодо легалізації зайнятості

Головні державні інспектори праці Управління Держпраці у Волинській області зустрілися з підприємцями та працівниками закладів торгівлі безпосередньо на їхніх робочих місцях та провели превентивну роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів, вимог трудового законодавства та правових норм з безпеки та гігієни праці.

Зокрема, інспектори праці зосередили особливу увагу працівників на перевагах офіційного працевлаштування, а роботодавців – на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Роботодавці та працівники під час особистого спілкування з інспекторами праці отримали відповіді на актуальні для них запитання, зокрема щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, термінів виплати заробітної плати, надання оплачуваних відпусток, особливостей працевлаштування неповнолітніх працівників, дотримання норм охорони та гігієни праці.

Фахівці державного органу також поінформували підприємців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, правових норм з питань безпеки та гігієни праці та наголосили роботодавцям на відповідальності за їхнє порушення.