Проінформовано про негативні наслідки незадекларованої праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області проводять інформаційно-роз’яснювальну кампанію з суб’єктами господарювання будівельної галузі.

Наголосили суб’єктам господарювання на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Акцентували увагу працівників на важливості легальної зайнятості. А роботодавців – на негативних наслідках незадекларованої праці. Спілкуючись з працівниками, наголосили на перевагах офіційного працевлаштування, яке є основою їхньої соціальної захищеності, та підкреслили негативні фактори незадекларованої праці, що позбавляє громадян низки соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.

Зосередили увагу роботодавців на неухильному дотриманні вимог законодавства про працю щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці найманих працівників та відповідальності за його порушення. Спілкуючись з працівниками, наголосили на перевагах офіційного працевлаштування, яке є основою їхньої соціальної захищеності, та підкреслили негативні фактори незадекларованої праці, що позбавляє громадян низки соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.