Про безпечну експлуатацію димових та вентиляційних каналів говорили під час наради

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду керівництву та працівникам житлово-комунального господарства міста Рожище.

Під час заходу проаналізовано вимоги безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

Посадові особи Управління звернули увагу присутніх на дотриманні «Правил безпеки систем газопостачання» та на організацію роботи щодо запобігання виникненню аварій та настання нещасних випадків під час експлуатації димових та вентиляційних каналів багатоквартирних житлових будинків, будинків приватного сектору та громадських будівель.

Також зупинилися на дотриманні вимог законодавчих актів України з охорони праці у виробничих підрозділах підприємства.

Під час семінар-наради окремо роз’яснили п. 6.11 «Правил безпеки систем газопостачання». Зокрема, технічне обслуговування колективної димовідвідної системи та димоходів проводить із урахуванням вимог документації з експлуатації заводу-виробника обслуговуюче підприємство або спеціалізована організація, що має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.