Про безпечну експлуатацію ліфтів говорили під час семінар-наради

Про безпечну експлуатацію ліфтів говорили під час семінар-наради, яку провели посадові особи Управління Держпраці у Волинській області на базі ТОВ СРРУ «Волиньліфт». Захід проведено з метою надання консультативної та роз’яснювальної допомоги керівництву та інженерно-технічному персоналу підприємства.

Основну увагу присутніх акцентували на додержанні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Окремо зупинилися на дотриманні вимог «Правил будови та безпечної експлуатації ліфтів».

Посадові особи Управління наголосили, що ліфт – це об’єкт підвищеної небезпеки, граничний термін експлуатації якого 25 років. Після закінчення терміну експлуатації необхідно провести визначені нормативно-правовими актами діагностичні та експертно-технічні роботи з метою визначення можливості подальшої експлуатації ліфта.

На завершення семінару посадові особи Управління наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та на можливих ризиках при нехтуванні елементарними правилами безпечного виконання робіт.