Про виконання превентивних заходів

На виконання вимог листа Держпраці: «Про проведення превентивних заходів»,  з метою запобігання нещасних випадків, виникнення аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання  та нагрівальних електричних приладів в закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування та місцях масового перебування людей, на адресу керівників управління охорони здоров’я Волинської ОДА, управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, управління культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА направлено листи з пропозиціями проведення нарад з керівниками та особами відповідальними за експлуатацію котельного обладнання із зазначених питань, звернути увагу на недопущення порушень та висвітлити їх результати у засобах масової інформації. Керівники управлінь направили відповідні листи підпорядкованим суб’єктам господарювання у районах області та надали, в Управління Держпраці, відповіді про проведені заходи.

Крім того, інспекторським складом відділу нагляду в АПК та СКС і відділу нагляду на виробництві, машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки Управління, в період з 26.11.2019р. по 06.12.2019 р., на піднаглядових підприємствах галузі СКС та інших галузей  проведено 29 превентивних заходів (семінар — нарад) по даному питанню. На нарадах були присутні 329 працівників і посадових осіб  43 суб’єктів господарювання, увагу яких зосереджено на   причинах настання пожеж, аварійних ситуаціях та нещасних випадках в даних галузях.

Разом з тим, особливу увагу було звернено на  безпечну та правильну експлуатацію димовентиляційних каналів та газокористувального обладнання і на  характерні порушення при експлуатації теплових пунктів, в яких проведено реконструкцію з метою заміни газовикористовуючого обладнання на твердопаливні котли, а також додаткового встановлення їх в тому ж приміщенні.

Результати проведених превентивних заходів  управлінням охорони здоров’я Волинської ОДА, управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА, управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА висвітлено на їх сайтах.