Про заборгованість із заробітної плати говорили у Волинській ОДА

Стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області обговорили в облдержадміністрації.  Засідання  тимчасової комісії з питань (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося у відеоселекторному режимі під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Троханенка.

Адрій Смоляров, начальник Управління Держпраці у Волинській області, повідомив про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості на економічно активних підприємствах.

«Усі підприємства-боржники включені у графік перевірок на наступний 2021 рік, – зазначив   начальник управління Держпраці у Волинській області. – Разом з тим, позапланові перевірки проводяться у випадках наявних скарг громадян».

Відтак, управлінням Держпраці у Волинській області проведений контрольний захід з питань додержання законодавства про працю  щодо строків  виплати заробітної плати працівникам ТзОВ «М.Ж.К.». В ході проведення інспекційного відвідування було встановлено, що заборгованість  із виплати заробітної плати працівникам  станом на 16 вересня 2020 року складає трохи більше, ніж 1,9 млн грн. Як зазначив Андрій Смоляров, також встановлено, що по мірі  надходження  коштів виплати  заробітної плати працівникам проводяться.

За інформацією начальника управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Сергія Халецького, загалом в області спостерігається позитивна динаміка із погашення заробітної плати на підприємствах. Зокрема, за статистичними даними станом 1 серпня 2020 року сума заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками економічно активних підприємств та організацій області становила майже 40,3 млн грн, станом на 22 вересня цього року (за оперативними даними) – 26,5 млн грн.