Про організації та виконання робіт підвищеної небезпеки дізналися робітники сільського господарства, що займається розведенням свійської птиці

Посадовець Управління Держпраці провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками ТзОВ «Луцька аграрна компанія».

 

Інспектор надав рекомендації щодо безпечної експлуатації машин та механізмів, організації та виконання робіт підвищеної небезпеки. Так, відповідальні особи та інші працівники, зайняті на роботах, внесених до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, мають пройти спеціальне навчання і перевірку знань відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Необхідно забезпечити та організувати на підприємствах проведення попереднього та періодичного медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

 

Посадовці Держпраці постійно наголошують, що лише повне забезпечення вимог законодавства з промислової безпеки, охорони та гігієни праці дозволить мінімізувати на підприємствах ризики виробничого травматизму.