Про охорони праці на підприємства лісової галузі говорили під час лекцій

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області прочитали ряд лекцій з питань промислової безпеки та охорони праці головам профкомів Волинської обласної організації профспілки лісового господарства України.

Сергій Соколов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління, наголосив присутнім на вимогах нормативно-правових актів з охорони праці, на питанні правильної організації роботи з охорони праці, також зупинився на правових та організаційних питаннях, які стосуються промислової безпеки та охорони праці на підприємствах.

  

Також посадові особи Управління наголосили присутнім на актуальності питання безпеки праці в галузі і на підприємстві, безпеки виробничого обладнання та технологічних процесів підвищеної небезпеки.

Окремо зупинилися на важливості проведення атестації робочих місць за умовами праці. Довели до відома присутніх вимоги правил охорони праці для працівників лісової промисловості та лісового господарства.

Акцентували увагу голів профкомів на розслідуванні та обліку виробничих нещасних випадків, професійних захворювань та аварій.