Підписано угоду про співпрацю

27 вересня 2016 року між Управлінням Держпраці у Волинській області та управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області підписано угоду про співпрацю.

Основною метою підписання угоди є профілактика дорожньо-транспортних пригод суб’єктів господарювання Волинської області, які відповідно до законодавства використовують найману працю.

Сторони домовилися координувати свою діяльність і сприяти одна одній у реалізації повноважень і прав, визначених для них законодавством, здійснювати обмін інформацією про стан ДТП суб’єктів господарювання Волинської області, які відповідно до законодавства використовують найману працю. Також домовлено вносити відповідні пропозиції та вживати узгоджених спільних заходів з метою попередження травмування працівників, які  перебувають у трудових відносинах та при виконанні ними виробничих завдань, а також  створення умов безпечної експлуатації транспортних засобів суб’єктів господарювання Волинської області, які відповідно до законодавства використовують найману працю.

Підписаною угодою сторони зобов’язалися співпрацювати за такими напрямками:

— Здійснювати постійний обмін інформацією, надавати необхідні для роботи матеріали і нормативні документи щодо проведених перевірок суб’єктів господарювання та обставин нещасних випадків під час ДТП;

— Проводити аналіз стану додержання вимог законодавства під час утримання та експлуатації транспортних засобів;

— Встановлювати причини і фактори, що спонукають до виникнення аварій  та нещасних випадків під час ДТП суб’єктів господарювання Волинської області, які відповідно до законодавства використовують найману працю та розробляти заходи  щодо їх усунення.

— Посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, правил дорожнього руху (далі ПДР) суб’єктів господарювання Волинської області, що використовують автотранспорт.

— Координувати дії під час проведення розслідування нещасних випадків на виробництві, пов’язаних з ДТП для забезпечення об’єктивності, правильного визначення причин їх виникнення та розробки профілактичних заходів з метою недопущення подібних випадків в подальшому, інше.

dscn5992  dscn5997