Підприємство, що займається оптовою торгівлею отримало роз’яснення щодо організації безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт

Фахівець Управління Держпраці провела інформаційно-роз’яснювальний захід для працівників підприємства, що займається оптовою торгівлею та використовує в роботі автонавантажувачі. Інспектор наголосила працівникам, що для безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт слід дотримуватися відповідних вимог нормативно-правових актів, які затверджені законодавством в сфері охорони праці. Окрім того інспектор провела з робітниками підприємства технічні консультації на робочих місцях.

Також, в рамках кампанії «Виходь на світло!» інспектор поспілкувалась з керівником підприємства та наголосила на неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7  та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/  .